Winnaars

Winnaars donderdag 21 november 2019


Lommel-Legends

(Vrije basisschool Lommel-West)
Innovatie project award: onderzoek

Badeendjes

(t Klinkertje)
Innovatie project award: innovatieve oplossing

De vurige blokjes

(Basisschool Wonderwijs)
Innovatie project award: presentatie

Future Builders

(TISM Bree)
Robot ontwerp award: mechanisch ontwerp

RobotCreations

(VB Bolderberg)
Robot ontwerp award: programmeren

cityPRObots_SMS1

(Herk-de-Stad)
Robot ontwerp award: strategie en innovatie

De Gommetjes

(Sint-Vincentiusmiddenschool)
Core Values award: inspiratie

The Funny Bunny's

(t Klinkertje)
Core Values award: teamwork

Legocrew

(t Klinkertje)
Core Values award: Gracious Professionalism Award

cityPRObots_SMS1

(Herk-de-Stad)
Robotprestatieprijs

de techniekers

(GO! BS Atheneeke)
Jury award: beste teamcoach

Surprise-team

(Pss Voeren)
Jury award: PXL prijs

Stem City

(Sint-Jozefinstituut Bokrijk)
Ticket Benelux Innovation Award

Legomasters

(Vrije basisschool Lommel-West)
Ticket Benelux Finale

Team Ogel_SMS2

(Sint-Martinusscholen Herk-De-Stad)
Champions Award


Winnaars vrijdag 22 november 2019


Team bit

(Inspirocollege Houthalen)
Innovatie project award: onderzoek

Zipa 1

(Freinetschool De Step Beringen)
Innovatie project award: innovatieve oplossing

The City Gang

(BSGO! De Eik Wellen)
Innovatie project award: presentatie

Pennywise

(Campus Hast Hasselt)
Robot ontwerp award: mechanisch ontwerp

Big Slide Creators

(BS Merlijn Tongeren)
Robot ontwerp award: programmeren

De Bezige Bijtjes

(Junior Atlascollege Genk)
Robot ontwerp award: strategie en innovatie

De Eik Builders

(BSGO! De Eik Wellen)
Core Values award: inspiratie

Telaraska

(GO! Next Level X)
Core Values award: teamwork

Technogang

(VBS Boekt)
Core Values award: Gracious Professionalism Award

City Builders

(BSGO! De Eik Wellen)
Robotprestatieprijs

Legobots

(Kindercampus Catharina Hasselt)
Jury award: beste teamcoach

iCity

(Provinciale Handelsschool Hasselt)
Jury award: PXL prijs

Team Bit

(Inspirocollege Houthalen)
Ticket Benelux Innovation Award

Traffic Stars

(BS Merlijn Tongeren)
Ticket Benelux Finale

City Builders

(BSGO! De Eik Wellen)
Champions Award
 
Finale
Finale